»
Contact

Contact

Ticketing:

Tel / Fax: 00-40-264 – 439.390;  439.117;  441.083

Daniel Muresan
Daniel Muresan
 
Functia:    Agent Ticketing
tel:            0754-041504
e-mail:      dani@aerocenter.ro
Angela Salajan
  Functia:    Agent Ticketing
tel:            0747-111927
e-mail:      angela@aerocenter.ro
 

Destinatii exotice:


Tel / Fax: 00-40-264 – 439.390; 439117; 441083
 
Rares Latcu
Rares Latcu
 
 
Functia:   Senior Consultant
tel:            0747-111926
e-mail:      rares@aerocenter.ro

Specialist pentru destinatiile
Bali, Mauritius, Seychelles, Reunion, Filipine, Vietnam, Tanzania, Kenya, Africa de Sud, Namibia, Maldive, Argentina, Brazilia, Chile, Peru, Uruguay, Venezuela, Canada, Australia, Polinezia Franceza, Laos, Nepal, Singapore

Alina Covaciu
Alina Covaciu

Liviu Salagean
  Functia:    Senior Consultant
tel:             0747-111928
e-mail:       alina@aerocenter.ro

Specialist pentru destinatiile
Rep. Dominicana, Cuba, Mexic, Thailanda, Malaysia, Aruba, Curacao, Barbados, Dominica, Guadeloupe, Martinica, Saint Lucia, Saint Martin, SUA, Jamaica, Costa Rica, Bhutan, Cambodgia, China, India, Japonia, Singapore


Fuctia:     Senior Consultant
tel:            0753-141638
e-mail:      liviu@aerocenter.ro
Alexandra Bulta
 
Functia:    Junior Consultant
tel:            0749-154014
e-mail:      alexandra@aerocenter.ro

Lorena Ilea
  Fuctia:     Junior Consultant
tel:            0747-040565
e-mail:      lorena@aerocenter.ro
 
Andreea Petrascu
 
Functia:     Junior Consultant
tel:             0753-141635
e-mail:       andreea.petrascu@aerocenter.ro

Destinatii europene si rezervari hoteluri:

Tel / Fax: 00-40-264 – 439.390;  439.117;  441.083
  
Ana Maria Lerint
Ana Maria Muresan
 



Functia:    Senior Consultant
tel:             0753-141640
e-mail:       anamaria@aerocenter.ro
 

Eduard Kotecz
 
 


Functia:     Junior Consultant
tel:             0757-096466
e-mail:       eduard@aerocenter.ro
 
 

SC AEROCENTER SRL

                        
Adresa:   Date fiscale:
Piata Cipariu 9 la Mezanin, deasupra 
Farmaciei Sensiblu, intrarea Arobs
Cluj Napoca
  CF RO13221313
    J12/776/2000
Orar:    
Luni - Vineri: 09 -18   Conturi:
Sambata:      10 -13   RO94INGB0003008122918912 - RON
    RO43INGB0003008122910712 - EUR
ING BANK CLUJ


Formular de contact

 
   
 


 
Introduceti codul din imagine:

 

CAUTARE DUPA DESTINATIE


America Centrala si de Nord CaraibeAmerica de Sud EuropaAfricaOceanul IndianAsiaAustralia si Pacific
SUNA ACUM UN CONSULTANT
 
  0264 - 439.390
0264 - 439.117
0264 - 441.083
    Program
luni-vineri: 9:00 - 18:00
sambata: 10:00 -13:00

   Viziteaza-ne in Cluj Napoca,
   Piata Cipariu 9 la mezanin
   deasupra Farmaciei Sensiblu

   

Facebook
NEWSLETTER

Subscribe to our mailing list

* indicates required
CE NE RECOMANDA?
De ce Aerocenter?
  • iubim ceea ce facem
  • cunoastem lumea
  • suntem informati
  • suntem creativi si flexibili
  • credem in valoare
  • peste 50.000 de turisti
  • peste 17 ani de activitate

ULTIMELE ARTICOLE din blog