Contact

Contact

Numar telefon in caz de urgenta: 00-40-753.141.639

Ticketing:


Daniel Muresan   Daniel Muresan
Functia:    Agent Ticketing
tel:            0754-041504
e-mail:      dani@aerocenter.ro
 

Destinatii exotice:


Alina Covaciu   Alina Covaciu
Functia:    Senior Consultant
tel:             0747-111928
e-mail:       alina@aerocenter.ro
 
  Liviu Salagean
Functia:    Senior Consultant
tel:            0753-141638
e-mail:      liviu@aerocenter.ro
  Andreea Petrascu
Functia:     Senior Consultant
tel:             0753-141635
e-mail:       andreea.petrascu@aerocenter.ro
  Ada Agratini
Functia:     Junior Consultant
tel:             0747-040565
e-mail:       ada.agratini@aerocenter.ro
  Rares Latcu
Functia:     Sales Manager
tel:             0747-111926
e-mail:       rares@aerocenter.ro


Destinatii europene si rezervari hoteluri:


  Eduard Kotecz
Functia:     Senior Consultant
tel:             0757-096466
e-mail:       eduard@aerocenter.ro
 
  Alexandra Bulta
Functia:    Senior Consultant
tel:            0749-154014
e-mail:      alexandra@aerocenter.ro
 

SC AEROCENTER SRL

   
Adresa:   Date fiscale:
Piata Cipariu 9 la Mezanin, deasupra 
Farmaciei Sensiblu, intrarea Arobs
Cluj Napoca
  CF RO13221313
    J12/776/2000
Orar:    
Luni - Vineri: 09 -17   Conturi:
Sambata:      -   RO94INGB0003008122918912 - RON
    RO43INGB0003008122910712 - EUR
ING BANK CLUJ


Formular de contact

 
   
 


 
Introduceti codul din imagine:

 

CAUTA DUPA DESTINATIE


America Centrala si de Nord CaraibeAmerica de Sud EuropaAfricaOceanul IndianAsiaAustralia si Pacific
SUNA ACUM UN CONSULTANT
 
  0753-141639     Program
luni-vineri: 9:00 - 17:00

 

   Viziteaza-ne in Cluj Napoca,
   Piata Cipariu 9 la mezanin
   deasupra Farmaciei Sensiblu

   

Facebook
NEWSLETTER
Inregistreaza-te la newsletterul nostru

 
 

 
CE NE RECOMANDA?
De ce Aerocenter?
  • iubim ceea ce facem
  • cunoastem lumea
  • suntem informati
  • suntem creativi si flexibili
  • credem in valoare
  • peste 50.000 de turisti
  • peste 19 ani de activitate

ULTIMELE ARTICOLE din blog